Zaļā Zaķa paziņojums!

Sveiki mīļie Zaļā Zaķa sekotāji,

Pirmkārt, vēlos pateikt milzum lielu PALDIES visiem Jums, kas iedvesmo Zaļo Zaķi radīt gardas un oriģinālas vegānās receptes!!!

Droši vien esat pamanījuši, ka receptes vairs netiek pulicētas tik regulāri kā iepriekš un tas ir tadēļ, ka Zaļais Zaķis ir emigrējis uz saulaino Spāniju, lai šeit rastu iedvesmu svaigām idejām…

Taču ir arī labā ziņa- visas Zaļā Zaķa jaunās un vecās receptes ir pieejams angļu valodā One Green Bunny mājas lapā, kas regulāri tiek atjaunota ar svaigām, Spānijas iedvesmotām, receptēm. Tāpēc, ja arī turpmāk vēlies sekot līdzi Zaļā Zaķa jaunajām receptēm un piedzīvojumiem droši spied SEKOT Facebook- One Green Bunny vai One Green Bunny mājas lapā.

Spānija likusi Zaļajam Zaķim kļūt vēl rosīgākam un šeit tiek piedāvātas ne tikai receptes, bet arī pavārmākslas nodarbības, tiek organizētas vegānās maltites dažādos pasākumos un visvisādi citādi brīnumi, tāpēc, ja esi pazīstams ar kādu, kas atrodas Spānijas sirdī Madridē- pačivini šo info draugam vai paziņai, un Zaļais Zaķis būs Tev dikti pateicīgs!!!

Daudz, daudz bučas Jums visiem no saulainās un vienmēr priekpilnās Spānijas!!!! 🙂

Zaļais Zaķis (One Green Bunny)

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s